| AIPS a întrebat:

De ce au luat episoadele violetta de la 1 din nou? Sunt altele sau de ce?

Răspuns Câştigător
| Duluman2002 a răspuns:

Episoadele se dau de la 1 din nou pentru ca ca sa continue episoadele de la episodul ramas trebuie sa apara epioade noi din violetta!

2 răspunsuri:
| AlexisZLS a răspuns:

Pentru ca s-au plictisit si astia de la Disney Channel sa mai transmita acest serial de *****

| Less_Ray_1990 a răspuns:

Deoarece disney asa fac da acelasi episoade in continu si violeta e foarte vechi s-ar putea sa le gasesti si pe net