| Nikoooooooo a întrebat:

De ce baietilor le place sa se loveasca la ****? Am un iubit care e in clasa cu mine sh mereu in pauze ii loveste pe ceilalti la **** sh ceilalti pe el. dc? au o satisfacere cand fac acest lucru?laughingdau fundita cine ma va lamurii de ce ei fac acest lucru.

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Ehe... sa iti explic eulaughing
E ceva funny hehe... laughing)
Imi aduc aminte cu drag' cand eram in generala si unii tembeli se loveau intre ei la o O se vaitau de mureaurolling on the floor se luau la bataie din chestia asta...
Asa suntem noi baieti=)
Oricum la noi e sensibil rau acolo dar si la voi daca vine unu si va da un pumn intre sanii laughing big grin

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Numai homosexualii fac asa dar daca se lovesc de-a binelea atunci nu-s intregi la cap.

| eXtreme21 a răspuns:

Bună!
Nu e tocmai o satisfacţie când se lovesc la **** ci dinmpotrivă fac asta pentru că ştie că il doare pe celălalt şi astfel e ca un fel de ''competiţie'' intre băieţi.
Sper că am putut să te ajut.

| iKaede a răspuns:

Pai, cred ca le place durerea sau le place sa ii priveasca pe ceilalti vaitundu'se laughing. sau le place ft. mult locul acela :s. laughing
FUNDA? :d

| Skillzx55 a răspuns:

Pt ca sunt idioti! Si eu am colegi care dau la... dar nu ma astept la un nivel mai mare de cultura + de asta o lovitura cat de slaba sau puterinca poate fi fatala straight face

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Este la caterinca facuta asta.

| Anonimus11111 a răspuns:

Nu este nicio satisfactie, sunt sigur ca e dureros, dar au chef de joaca si de aceea. Incearca sa se dea mari in fata fetelor! funda