| Felisity a întrebat:

De ce calități am nevoie pentru a fi admisă la Facultatea de Litere?

4 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Nimic deosebit. E printre cele mai putin cautate facultati deci sunt sanse mici sa nu fii admisa.

| Justme1997 a răspuns:

De abilitatea de a citi cam 15 romane pe semestru si de a sta cu orele in biblioteca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Istețime și curaj...pe lângă creativitate, ușurință în exprimare, pasiune pentru lectură...

| Felissa13Eden a răspuns:

Iti zic din experienta, ca trebuie doar sa iti doresti si sa iti placa facultatea.
Eu sunt la litere si am niste colege de abia stiu sa scrie.
Te zbati sa fii printre cei mai buni si atat, nimic special, doar sa fie dorinta ta si sa ai ambitie multa