| bleakk a întrebat:

De ce cand incerc sa deschid orice program imi apare Open with si mai jos Recommended programs mai jos Other Programs? Ce Ar trebui sa fac?

1 răspuns:
| ilcmty a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie odata...nu stiu probabil de la un joc pe care l-am bagat in laptop, iar apoimi s-a stricat de tot laptopul si i-am resetat windosul.Ma punea sa deschid diferite lucruri ale laptopului cu alte programe care se asocia cu respectivul program.Cheama pe cineva care se pricepe la calculatoare, totusi si iti expica el mai multe.