| Allexandra13 a întrebat:

De ce cand incerc sa mentionez pe cineva intr-un comentariu pe Facebook persoanei respective nu ii apare?

Răspuns Câştigător
| kar1GaNNN a răspuns:

Fiindcă persoana respectiva nu urmărește pagina care a postat poza aceea.

| Allexandra13 explică (pentru kar1GaNNN):

Ok, mersi mult. Credeam ca profilul meu are o problema pentru ca am mentionat pe cineva, acea persoana mi-a spus ca nu ii apare si dupa am incercat sa mentionez pe altcineva si nici acelei persoane nu i-a aparut. dar mersi mult?

3 răspunsuri:
| fierdecalcat a răspuns:

Ii apare dar tu nu poti vedea...

| Allexandra13 explică (pentru fierdecalcat):

Nu ii apare, i am dat tag de cateva ori si nu ii apare.