| Rukhsandra a întrebat:

De ce cand intru pe mess nu apar ca find online? ce are? fundita
crying

12 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Ai bifat casuta aceea cu invizibilitatea.Debifeaza casutele si o sa fii online big grin.

| Rukhsandra explică:

Nu nu eram pe invisibil...nu sunt blonda laughing
nu mergea sa intru deloc...adika sus imi arata ca sunt online dar jos in lista nu apaream...
imi merge acu dar nu-mi apare statusu...
offf crying

| roxyrocks a răspuns:

Probabil ai marcat sign in as invisible to everyone.atunci cand intri pe mess inainte de a baga id. ul demarcheaza acele casute de subhappysi vei aparea onlinewinking

| matadoru a răspuns:

Inseamna ca atunci cand scrii id si parola iti apare acolo sign as invisible si inseamna ca ai validat pe ea.Trebuie sa apesi acolo sa numai apara acea sageata si gata vei aparea ca fiind online. fundita?

| Led a răspuns:

Probabil inainte de a intra pe mess ai selectat optiunea sign in to invisible sau ceva (stii ca sunt 3 optiuni jos sub id si parola) poti sa o debifezi inainte de a intra si o sa apari online sper ca te-am ajutat

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ai bifata ultima bulinita cand intri pe messbig grin. daca da atunci debifeazo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ai activata opțiunea sing in as invisible.Pe prima pagina când îți scrii id-ul și parola vezi dacă este bifata ultima opțiune, dacă este, debifeaz-o.
Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate te-ai sters din listalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred c vreo problem cu casuta invizible """" e o problem d l ei si mie mi s mai intamplath > sign out sau restart > se mai rezolva cte o dt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

VreU sa stiu si de ce cand in intru pe mess imi arata ca sunt online si apar in lista MEA de id. Ajutati-ma va rog dau fundita

| mano_4790 a răspuns:

Mi se intampla si mie, eu inainte mai dezinstalam messu il instalam inapoi sau inchideam modemul sau rr la comp,,,, apropo ce viteza ai la net happy, si asta e o problema sa stii, bafta