| AdaIoana18 a întrebat:

De ce cand ma uit pe Youtube la un videoclip nu merge nici marcar 2 secunde?

3 răspunsuri:
| User a răspuns:

Se sperie de... gutzalaughing

| Catalion a răspuns:

Poate fi din mai multe motive:
1. Poate nu ai o viteza de internet destul de buna.
2. Poate ai o versiune mai veche de Adobe Flash Player si daca e asa, atunci instaleaza o versiune mai noua.
3. Poate e de la browser si daca e asa, incearca cu un alt browser si vezi cum e.
3. Poate ai prea multe fisiere temporare adunate si iti ingreuneaza viteza browserului. Iti sugerez sa folosesti CCleaner ca sa cureti fisierele temporare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceias problema cu viteza sad