| Deniisze a întrebat:

De ce cand vreau sa intru pe facebook la setarile contului nu merge si imi spune nu stiu ce chestie cu navigare securizata?
Sau daca vreau sa imi dezactivez contul' nu merge.Si voua va face la fel? Astept raspunsuri urgent happy! Mersi

1 răspuns:
| ingrid13 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie, deoarece facebook a fost hackuit, mai exact s-a facut un alt site care parea sa fie facebook si multa lume s-a logat acolo, dand parola sadTrebuia sa iti schimbi parola si incearca sa intri de pe mail pe facebook si poate atunci iti va merge!? Funda♥