| anonim_4396 a întrebat:

De ce credeti ca oamenii buni nu au parte de fericire si cei rai da?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tu crezi ca un om rau care traieste in ura traieste in fericire? omul isi uraste propia existenta de asta se minte mereu, nu exista fericire doar iluzi atat

| Nemessys a răspuns:

Pentru ca nu stiu de fericire interioarawinking.

| FaraNumePls a răspuns:

Nu cred ca e chiar asa. Dar la ce te referi cand zici oameni buni? Eu ma gandesc la adolescenții aia care fac pe fuckboy/fuckgirl, se drogeaza, fumează, beau pe la tot felul de petreceri și "calcă în picioare pe cei mai slabi" în cazul nostru pe cei buni.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De unde ai scos-o pe asta?

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

Prea mult net strica rolling on the floor.

| Denision a răspuns:

Oamenii buni sunt luati de prosti, cand esti bun esti luat de prost./

| TediiL a răspuns:

Depinde de persoane, nu neapărat cu toată lumea

| andrada2222 a răspuns:

De obicei oamenii mai buni sun t luati dreppt prosti, iar cei rai sunt mai temuti inf nu insemna ca daca esti bun nu ai dreptul la fericire fi tu insuti doar asa iti poti crea fericirea