| ValentinaBani a întrebat:

De ce dorm băieții pe burta?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pozitiile de somn difera la fiecare om in parte, de multe ori ma scol cu capu in sus dorm pe spate dar ma culc pe lateral sau pe o parte organismul se misca singur in somn

| mastadont a răspuns:

Fiecare persoană are stilul propriu de dormit, poziția preferată etc, indiferent că e fată sau băiat. Eu sunt băiat și nu pot să adorm în altă poziție decât pe spate, pe burtă în nici-un caz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dormitul pe burtă nu-i bun pentru coloană. Cel mai bun e pe spate, sau pe o parte, când dreapta, când stânga

| aimullah123 a răspuns:

Fara un motiv deosebit. Pur si simplu pozitia aia e mai relaxanta sau asa ne-am obisnuit.

| Goddessss a răspuns:

Si eu de ce is fată si dorm pe burta?

| Banicavalentina12 a răspuns (pentru Goddessss):

Văzusem pe tik tok ceva de genul. *Că să vedem când vor afla fetele de ce dorm băieții pe burta*

| Goddessss a răspuns (pentru Banicavalentina12):

Poate ca au erecții?
habar nu am