| 123456FOREVER a întrebat:

De ce este atât de multă lume suparata pe PSD și care este treaba cu grațierea? Întreb pentru ca recent m-am trezit din coma (2009-2017) și nu sunt pus la curent cu situația actuala

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce mistocar esti! Cred ca te-ai mai trezit intre timp ca ai mai postat si prin 2014-2015-2016.
Trol!

| Santo2190 a răspuns:

Tu te-ai trezit din coma si primul lucru care-l faci e sa intri pe TPU sa intrebi de PSD, ce patriot adevarat esti..cauta pe batranul google, ai tot ce vrei despre parlamentari gratieri and another