| soffie a întrebat:

De ce este Mamaia mai populata decat celelalte statiuni din Constanta?

3 răspunsuri:
| loredanalorena a răspuns:

Deoarece,din cate stiu eu este o staiune de fite.

| Brâncuşi a răspuns:

Pentru ca in Mamaia sunt mai multe hoteluri de lux, plaja mai curata si... fete mai dragutelaughing Nu stiu chiar nu m-am gandit, dar ce conteaza de ce este mai populata, ca sa se duca mai multi oameniihappy.

| mady9 a răspuns:

Pentru ca este mai scumpa si multi cred ca daca merg in mamaia o sa fie mai populari sau sa zic ca o sa se mandreasaca ca au fost in mamaia si! nu te sfatuiesc sa mergi in mamaia ca plaja este foarte aglomerata si apa este mult prea mica, adica apa vine mice mice mice mice cam pana la genunchi mult si trebuie sa mergi o gramada de timp pana sa ajungi la o apa cat de cat pana la gat. asa preturile sunt foarte ridicate si nu gasesti pensiuni toti au hoteluri cel mai bine ar fi sa mergi la saturrn la plaja si sa te cazezi in mangalia! eu asa te sfatuiesc! sper ca te-am ajutat :d
funda?