| anonim_4396 a întrebat:

De ce exista baieti care isi iau parul de la subrat? Pentru ca sunt gay?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa para mai „curati".

| mihai69 a răspuns:

Pentru că e mai igienic. Nu are nicio legătură cu orientarea sexuală.

| darrio2007 a răspuns (pentru mihai69):

Igienic sau se vede urât?

| mihai69 a răspuns (pentru darrio2007):

Nu mi se pare că se vede urât, dar cu siguranță miroase urât blănița aia când transpiri...

| Andreeush a răspuns:

Fiecare persoana e diferita. Unii isi fac sprancenele, se epileaza dar asta nu inseamna ca sunt gay. Igiena personala nu are nici o legatura cu orientarea sexuala.

| Donsavas a răspuns:

Pentru ca este igienic si e inestetic părul acela.

| wpetterssone a răspuns:

Părul axial se tunde sau se taie pentru că în combinație cu transpirația se rezultă un miros neplăcut.