| idkkkkkk a întrebat:

De ce face lumea misto de mine pentru ca sunt inalta? Toata lumea ma face,,paluga" si,,stalp", inclusiv baietii din clasa mea...Nu inteleg,daca ar putea exista niste metode sa mai scad in inaltime care ar fi? Ps,am 1, 70

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde cati ani ai!
Eu am 1.74 m si nu sunt considerata o femeie inalta.
Dar nu m-am plans niciodata si nici nu-mi pare rau ca am fost foarte slaba si inalta.
Bucura-te de inaltime, ca fetele inalte sunt cele mai frumoase.
De ce crezi tu ca la selectiile de miss si modeling nu se accepta fete sub 1.70m? Pentru ca "frumusetea" incepe de la inaltimea asta in sus!
Uita-te la partea buna a lucrurilor si fa acelasi misto de baietii care-s pitici si subdezvoltati. Iti imaginzi cat sunt de infantili?

| sierra1 a răspuns:

"Ps,am 1, 70"

ani?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai lumea face misto de tine ca esti inalta, ti-ai dat singura raspunsul.
Pe langa asta, eu nu vad nici o problema. Nu tace toata lumea misto, ci doar niste colegi/colege de clasa nu?
Fetele cresc pana pe la 18 ani in inaltime, dupa numai cresc. Apoi cresc baietii. Asa ca 1, 70 nu este deloc inalt, este potrivit la fel ca orice alta inaltime. Poti sta linistita.

| Andreeush a răspuns:

Nu-i băga în seamă.

| MariusAdrianCrisan a răspuns:

Hei salut, incearca sa treci peste aceste rautati, ai sa vezi in timp ca acest complex pe care l ai dezvoltat poate sa fie cel mai mare atu al tau. Sau incerca varianta simpla raspunde cu sarcasm la comentariile proaste. Ps, iti recomand un film. https://youtu.be/YaTIr441TYk O zi faina sa ai!?