| aFurisit a întrebat:

De ce femeile sunt mult mai interesante barbatilor, decat barbatii femeilor?

big grin

22 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!

Nu este adevărat.
Tu crezi acest lucru deoarece eşti băiat însă şi fetele consideră băieţii atrăgători fie datorită aspectului fizic, fie datorită aspectului moral, psihic, modul de a gândi.

Pa-pa.

| aFurisit explică (pentru Hydrangeaceae):

Uhhh... tu existi? big grin
Rar mai gasesti fete care sa spuna ce ai spus tu happy
Ma bucur ca mai sunt fete asa. Bravo!

| Hydrangeaceae a răspuns (pentru aFurisit):

Ţi-am spus părerea mea sinceră.
Să nu uiţi că în ciuda aparenţelor, mai există şi excepţii.
Mulţumesc pentru apreciere!

| aFurisit explică (pentru Hydrangeaceae):

hee hee N-ai pentru ce

| aFurisit explică (pentru Hydrangeaceae):

In plus de asta... imi place cand ochiul meu este mangaiat de cuvinte asa frumoase si stiind ca sunt sincere e si mai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Eu sunt baiat, dar stiu de fapt care este raspunsul, vezi femeile chiar sunt mai destepte decat noi, au mai bun simt, d-aiawinking Sper ca nu ma judeci tongue

| aFurisit explică (pentru anonim_4396):

Destepte? Nuuuuu, gresit... unele isi urmaresc doar propriul interes si DOAR dau impresia de inteligenta, Restu` e Cancan happy Bun simt.da, au nu neg asta.

Dar nu toate-s la fel happy

| 8mariastar a răspuns:

Pentru ca noi ne lasam cucerite nu incercam sa ii abordam noi pe barbati

| andreeadenisa22 a răspuns:

Barbatii sunt la fel de interesanti femeilor, ca si femeile barabatilor, doar ca femeilor nu le place sa arate asta, poate din cauza ca le este rusine, squ pur si simplu, nu vor sa arate asta.

| aFurisit explică (pentru andreeadenisa22):

Femeile sunt o necunoscuta! Si totusi. le adoram, sunt niste fiinte divine, pur si simplu` stiu cum sa zapaceasca creatura sensibila numita barbat happy

Voi cand spuneti " ce bun e tipu` ala " la ce va referiti, cum adica bun? big grin

| andreeadenisa22 a răspuns (pentru aFurisit):

Eu una ma refer la chip si la corp, adica daca e un tip facut, cu patratele, si nu un slbanog.winking
Dar voi, baietii, ma gandesc ca la "tate si cur".

| aFurisit explică (pentru andreeadenisa22):

laughing) si eu fac parte din categoria "slabanogii" big grin
Na. fiecare cu gusturile lui big grin.
Eu ..slabanogu` de mine se uita prima data la buze. apoi totu` vine de la sine happy fara sa vreau analizez totu` blushing. Dar prima data buzele ma atrag si desigur curba care duce spre fundulet tongue

| andreeadenisa22 a răspuns (pentru aFurisit):

Imi pare rau ca te-am jignit. laughing blushing

| aFurisit explică (pentru andreeadenisa22):

Nu e de ajuns [-x.

Pupa-mabatting eyelashes

| andreeadenisa22 a răspuns (pentru aFurisit):

NO! laughing :*

| Gabbriell a răspuns:

Craci,buci,tatze laughing tongue

| aFurisit explică (pentru Gabbriell):

laughing adevarat, noi n-avem ce arata laughing decat un fund...restu` e bagat in umbra laughing

| Gahbryella a răspuns:

Este la fel in ambele cazuri..doar ca sunt unele femei care nu vor sa arate asta..chiar daca nu o zic in mintea lor este "nebunie"..cum si baietii raman "cu gura cascata"dupa unele fete asa e si cu fetele doar ca ele o tin inchisa pentru a nu se da de gollaughing.ce este frumos si lui Dumnezeu ii place, intelegi..ca baietii mai vad o fata urata sau fata un baiat urat e logic sa nu aiba nicio reactiewinkingsi scuze de unele expresii dar am vrut sa fiu cat mai clarahappy

| aFurisit explică (pentru Gahbryella):

Ha big grin Tu esti una dintre acele fete care nu arata?

De ce va ascundeti? O sa pierdeti multe happysau nu big grin, si da. imi place mult o fata care se lasa greu si imi da replici taioase cand incerc sa ma apropii de ea love struck imi plac provocarile! Ador sentimentul de a "vana" ceva frumos si inteligent! Noi suntem mai nesimtiti putin si zicem."woow, arata bine de tot" dar femeile sunt vinovate pentru asta, arata prea mult din corpul ala desenat atat de WOW! curba care duce spre fundulet este love struck adorabila, perfect de sarutat! Sunteti niste pacatoase...sau noi suntem? big grin

| Gahbryella a răspuns (pentru aFurisit):

Nu stiu care.i "pacatosu"laughingsi sincer da nu prea aratbig grin si asa e mai bn..nush si baietii si fetele au ceva anume care te face sa spui acel "Waw"happy

| aFurisit explică (pentru Gahbryella):

Si tu te lasi cucerita? big grin

Ufff, fetele. happy fiinte fragile, dragute dar in acelasi timp niste dracoase fara suflet si fara scrupule X_x

Fetele isi arata wow-ul mereuhee hee de aceea sunteti numite sexu` frumos love struck

Si tu...blushing esti frumoasa X_x

| Gahbryella a răspuns (pentru aFurisit):

Mersihappy