| Loredanachirița6 a întrebat:

De ce fetele care resping baietii sunt mai,, atragatoare''?

9 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Pentru că îi atrag.

| Violleta2022 a răspuns:

De fapt, a fii atargatoare nu are nimic de a'face cu respingerea baietilor.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai depinde cine le considera mai atragatoare.

Sau poate se interpreteaza povestea diferit. Ce se "abordeaza" mai mult? Fetele "atragatoare"?
Si ce se abordeaza mai putin, fetele neatragatoare?

Atunci da, prin matematica... rezulta ca cele mai multe care pot sa accepte sau sa respinga, sunt cele asa zis "atragatoare".

| aXy99 a răspuns:

Nu sunt.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Dacă au pe cine respinge sunt deja atrăgătoare, fără ghilimele laughing

| Crescent a răspuns:

Nu sunt neaparat mai atragatoare. Doar ca baietilor pare ca le plac de fetele care se lasa mai greu.

| BeaTMaN696 a răspuns:

Nu știu cine te-a mințit dar nu sunt atrăgătoare în nici un fel. Sincer fetele acelea cred ca lumea se invarte în jurul lor și ca sunt importante. Tot fetele acelea care resping baietii se victimizează și sunt depresive pe faptul ca nu au pe nimeni și nu știu de ce. Cunosc persoane de genul. Nu fii ca fetele acelea Loredana.

| zurick a răspuns (pentru BeaTMaN696):

Da ce trebuie să fii într-o relație cu oricine vrea asta? laughing

| SeProduceGheiming a răspuns:

Ca va bagam in pat mai greu