| bOse a întrebat:

De ce fetele sunt cele care întotdeauna suferă mai mult din cauza unei relații?

Răspuns Câştigător
| Emma a răspuns:

Pt ca noi punem suflet in relatiesad
Dar sa stii ca nu sunt numai fetele cele care sufera, si baietilor le pare rau.sad
Numai ca au puterea sa nu arate acest lucruhappy[uniibig grin]
XoXowinking

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pentru ca isi construiesc in jurul fiecarui baiat iluzia unui Fat-Frumoshappy

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Întradevăr fetele pun mai mult suflet în fiecare relaţie, de asta se spune că suferă mai mult, ele sunt şi din punct de vedere genetic emotive. Dar şi un băiat când iubeşte poate să sufere! Baftă!

| IepurashRocker a răspuns:

De fraiere ce suntem! straight face Dupã bãieti si unghii rupte nu se plânge niciodatã! Nu nu! [-x Da' câteodatã e inevitabil sigh Cum zice si ✖ ρυηcт ◕ şι ∂ε ℓα cαρăт ✖, si bãietii suferã da' nu aratã.

| shtephie a răspuns:

Pt ca noi punem sentimente, iar ei nu!winking

| Dorian_3315 a răspuns:

Prostii... intr-o relatie destramata sufera cel care a fost lasat adica daca eu te-as parasi pe tine tu ai suferii mai tare iar daca tu te-ai despartii de mine eu as fi cel care sufera mai tare ai inteles? big grinwinking

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Deoarece fetele sunt mai sensibile, si iau lucrurile mai in serios decat baietii.

| Clever a răspuns:

Probabil pun mai multa dragoste.happy

| butterfly:X a răspuns:

Pentru ca noi suntem mai sensibile.pentru ca noi ne atasem mai repede de voi baietii! acum depinde.depinde daca pui si suflet in relatia respectivabig grin
si faza e ca baietii daca iese cu una deja uita de fosta lui chiar daca o iubeste.
noi fetele suntem mai melancolige, nostalgice si trecem mai greu peste.big grin

| lollopop a răspuns:

Pentru ca ele au pus mai mult suflet in acea relatie.

| mustangmuscle a răspuns:

Da de unde stii frate? ori esti una din ele? big grin lasa ma... sufera ambiii