| GT47 a întrebat:

De ce fetelor le plac baietii mai mari?

Răspuns Câştigător
| MadnessCaffe a răspuns:

Deoarece au bani, sunt mai dotati (stii tu unde laughing) si "maturi" cand de fapt sunt prosti de dau in gropi.

8 răspunsuri:
| MadnessCaffe a răspuns:

Eu cred ca Marina greseste foarte mult.Ea a uitat ca noi traim in Romania.Aici toate fetele cauta baieti cu bani si frumosi ca sa poata sa se dea si ele mari ca vezi ca nu stiu cum e prietenul lor, dar sincer cei de genul sunt extrem de ratati laughing

Am vazut altii cu 4 ani mai mari ca mine, niste dobitoci si tu imi spui mie de maturitate Marina laughing

Hai pleaca cu vrajelile.

| MadnessCaffe a răspuns:

Ce inseamna matur pentru tine? Sa ai bani si sa te gandesti cum sa o arzi pe smecherii si invitatii in cluburi? Aia nu e maturitate.

Generalizez pentru ca asa e in general.Invat intr-un liceu si pot vedea si eu cu ochii mei de ce fetele aleg baietii mai mari.

Ca ei sunt mai "cul" si cum sa atraga si ele atentia laughing

Vezi doamne ca respectivii sunt maturi... si sunt prosti bata saracii sad

Am zis eu ceva de masini? Aberezi si nu am editat nimic. am zis cu bani si frumosi nimic de masina.

Nu imi spune mie ca ele cauta la baietii mai mari sensibilitate si romantism, ma faci sa rad laughing

Maturizeaza-te sa le spui prietenilor tai, prietenului tau sau cui vrei tu sa ii spui in afara de mine.

Nu cred ca ma cunosti indeajuns incat sa decizi daca sunt matur sau nu.

Nu trebuie sa fiu de acord cu tine sau sa gandesc complex ca sa fiu matur.

| MadnessCaffe a răspuns:

Nu am scris nimic legat de masini, chiar nu am adus vorba de ele.Nu am intors nimic, daca vreau pot sa iti intorc fiecare comentariu pana nu mai ce spune, crezi ca am nevoie sa editez? laughing

Nu trebuie sa vad sau sa stiu ce gandesc ele.Si comportamentul vorbeste de la sine.

Stiu ca nu toti oamenii sunt la fel, crezi ca ma inveti ceva nou, dar nu este asa.

Crede-ma nu esti matur daca inveti sa nu generalizezi.Asta poate sa o faca oricine.
Fiecare are opinia lui si pot sa generalizez in opinia mea.Totusi stiu ca nu toate fetele sunt asa, dar majoritatea sunt.

Stiu foarte, dar foarte bine ce vad.

Incerci sa te aperi pe tine de argumentele mele, probabil te regasesti in vreunul din raspunsurile anterioare.

| Crucified a răspuns:

..

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca sunt mai maturi si langa ei ai o siguranta anume. Asta depinde mult de fete,dar celor care le plac au nevoie de protectie, maturitate, siguranta si de cineva cu capul pe umeri.La cei mici nu prea gasesti asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MadnessCaffe,generalizezi si asta imi da senzatia ca ai o simplitate a gandirii foarte mare. Daca baiatul este mare, nu inseamna ca are masina si bani.Se poate foarte bine sa nu le detina. Nu toate fetele sunt la fel, iar acelasi lucru se aplica si in cazul baietilor.Nu-ti spun "Hai pleaca cu vrajelile", ci "Maturizeaza-te.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine a spus ca maturitate pentru mine inseamna sa ai bani si sa te gandesti cum sa o arzi pe smecherii si invitatii in cluburi? Am raspuns clar ce inseamna maturitate pentru mine.
"Generalizez pentru ca asa e in general.Invat intr-un liceu si pot vedea si eu cu ochii mei de ce fetele aleg baietii mai mari." - Asta nu iti da certitudinea ca toate fetele sunt asa.Tu vezi totul din exterior si nu stii ce gandeste fata respectiva.
"Am zis eu ceva de masini? Aberezi si nu am editat nimic. am zis cu bani si frumosi nimic de masina." - Din cate imi amintesc ( si inca nu m-a lasat memoria ) ai scris si ceva legat de masini.Sa n-o intoarcem.
"Nu imi spune mie ca ele cauta la baietii mai mari sensibilitate si romantism, ma faci sa rad" - Nici asta nu am spus, am vorbit de cu totul altceva.
Maturizeaza-te spun tuturor persoanelor care cred ca stiu totul si generalizeaza.Nu te cunosc,e adevarat. Dar felul in care iti permiti sa imi vorbesti, desi nu ai nicio legatura cu mine imi arata clar ca mai ai putin de "mancat ". Incearca sa treci de generalizari si sa vezi ca nu toti oamenii sunt la fel. Atat aveam de spus, la revedere!

| salutsuntandreea a răspuns:

Pentru ca se zice ca fetele se maturizeaza mai repede