| Mihai_Minzatu_1997 a întrebat:

De ce imi apare eroarea cu numele Appcrash in fifa 08 cand bag un alt fisier cu transferuri? va rog ajutati-ma. (am windows 7 ultimate).

5 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Nu prea conteaza windows-ul.
Problema poate fi de la fisierul cu transferul pe care incerci sa-l bagi, sau problema poate fi chiar de la joc.
Incearca intai sa schimbi/adaugi alt fisier si daca merge inseamna ca este fisierul prost, daca nu, incearca sa stergi jocul si sa-l descarci din alta parte.

| Mihai_Minzatu_1997 explică (pentru MenInShadow):

Am incercat. cu fisierul original imi merge, dar cu altul oricare nu merge aceeasi eroare imi da.

| MenInShadow a răspuns (pentru Mihai_Minzatu_1997):

Deci probabil este de la joc...
Incearca sa iei altul si vezi dac-ati merge...
Daca nu, incearca sa bagi alte fisiere in cel nou, si daca dupa toate astea tot nu-ti merge, lasa-l balta...

| NeimaginabilA a răspuns:

Din cauza ca te joci prea mult.

| Kraxy a răspuns:

Încearcă să schimbi transferurile sau crack-ul, poate îţi va merge.