| SC_Lauraa_1990 a întrebat:

De ce îmi apare " ne pare rau e o problema la cererea ta" când vreau sa ma conectez pe Instagram?

3 răspunsuri:
| Victoria18 a răspuns:

Ori ti-a dat cineva report si Instagram iti examineaza contul, ori cum a zis si Robertandrei nu le-ai bagat bine username-ul si parola. Sau încearcă mai bine sa te conectezi in browser aplicatia poate nu merge bine din cauza ca poate ai probleme cu memoria telefonului, poate e prea incarcata sau da erori sau are virusi

| Victoria18 a răspuns:

Da erori sau are virusi aplicatia*

| Robertandrei4858 a răspuns:

Nu este bună parola introdusă sau username-ul. Încearcă să ceri resetarea parolei prin email, vei primi si usernameul corect