| SnowBlack001 a întrebat:

De ce îmi crește numărul de urmăriri pe Instagram, eu nu trimit nicio cerere de urmărire și crește automat ca și cum cineva mi-a spart contul dar l-am securizat prin coduri, nu am viruși în telefon, dau mereu (nu mai urmări) și când intru din nou pe Instagram numărul lor creste continuu fără să-i pot sterge, oare e un bug de la aplicație, am raportat și la Instagram problema asta dar nu fac nimic, nici macar nu știu care-i cauza, înainte nu făcea așa, deci numărul de urmăriri de pe Instagram crește automat și nu pot să-i sterg pentru că crește la loc

2 răspunsuri:
| Hyper512 a răspuns:

Contul tau apare pe prima pagina la recomandate, acolo oameni te vad si iti dau follow cu gandul ca si tu ii vei da follow lui.Se numeste Follow Back?

| SnowBlack001 explică (pentru Hyper512):

Păi urmăritori care mă urmăresc scade numărul acestora, și umăririle pe care le urmăresc cresc fără ca eu să trimit nicio cerere, dacă vrei poți face o analiză a contului meu de Instagram: ftw_vlad_afterlife, poate așa mă poți ajuta să gasesc cauza