| hellofromthedarkside a întrebat:

De ce îmi da de înțeles ca ma place, îmi trimite inimioare și îmi spune chestii frumoase, iar după devine rece și ma lasă in seen sau îmi răspunde in sec? Sunt fata.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ori faci ceva și-l supără ori nu e interesat de tine și vorbește doar când e în toane bune și are chef de flirtat

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Se joacă cu tine de-a mama și de-a tata. E băiat. Vrea să îți arate că el e șeful, că el poartă pălăria.

| Andreeush a răspuns:

Poate are alte intenții.

| hellofromthedarkside explică (pentru Andreeush):

Cum ar fi?

| Andreeush a răspuns (pentru hellofromthedarkside):

Nu cred că este de încredere.

| siriusblack98 a răspuns:

In primul rand pentru ca este imatur.In al doilea pentru ca probabil vede ca nu-i dai nici o importanta.Ai mai pus tu o intrebare din care reiese faptul ca nu dai nici doua flegme pe el ''Cum sa ii spun unui băiat ca nu vreau sa ies cu el?''.Nu te mai mira ca te trateaza ca un bipolar daca-i vorba de acelasi individ.

| hellofromthedarkside explică (pentru siriusblack98):

In cealaltă întrebare era vorba despre altcineva. laughing) Mulțumesc frumos pentru răspuns!