| ksuper31 a întrebat:

De ce imi intra mai mereu singur in facebook?straight face ma enerveaza ca intra ff des si de ex cand dau sa mi se incarce un film sau cv pe net imi intra singur in facebook si cand intru iar in acea pagina trebuie sa se incarce iar si devine EXTREM de enervant.Navigatorul meu de internet este mozilla firefox.Am incercat sa o dezistalez dar tot asa face, va rog sa ma ajutatisad

1 răspuns:
| IncorrectUsername a răspuns:

Ai un hacker sau un virus verifica-ti antivirusul daca nu reinstaleaza-ti PC-ul.Succes!