| master77 a întrebat:

De ce imi merge fifa 07 sacadat? Am procesor 2.1GHz, 512MB ram, placa video 128MB 128bit si Windows XP SP2, jocul cere 1.3GHz la procesor, 256MB ram si 64MB placa video. Toate detaliile sunt la minim si tot degeaba.

Răspuns Câştigător
| persseuss a răspuns:

Nu e bun fifa de l ai luat., ai ceva deschis in timp ce rulezi jocul, ai virusi si trebuie sa reistalezi s.o

1 răspuns:
| master77 explică:

Ma gandeam sa reinstalez os, pentru ca actualul nu e instalat de mine ci de un noob cand nu eram eu acasa.