| вєвιтѕα a întrebat:

De ce imi tremura mainile?

5 răspunsuri:
| emosoul a răspuns:

Esti tensionata.

| ItsMyTime a răspuns:

Pentru ca ti-e frig sau te-ai speriat sau...

| Crazy_2020 a răspuns:

Si mie la fel mi se intampla acasa cand sunt singura nu imi tremura cand umblu pe telefon nu...dar cand sunt in oras si e si o prietena cu mine si trebuie sa ii arat eva pe telefon cand umblu de fata cu ea imi tremura mainile si in public cand tin o farfurie un pahar ceva nu stiu.chiar nu stiu:-(

| Down_7672 a răspuns:

De la alimetatie

| kratos_2559 a răspuns:

Si mi e mi se ntampla cand, si m ai ales cand tin o ceasca de cafea in mana...de exemplu' daca tin un pahar sau ceva mai greu nu mi tremura...dar cu ceasca mi se intampla foarte des si nu mi pot da seama de ce