| Seby80 a întrebat:

De ce informatiile de la NASA sunt asa de importante, si serverele lor sunt mereu sparte de hackeri profesionisti?

Răspuns Câştigător
| StefanVLY a răspuns:

Poi stii nasa nu e o organizatie simpla, e una foarte importana, hackeri profesionisti incearca sa o sparga pentru ca ati dai seama au un profit, candva spunea ca poti trimite rachete in spatiu dar nu l`am crezut oricum cred ca e adevarat, oricum sunt foarte importatnte informatiile dela nasawinking succes. Funda big grin?

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

2 romani i-au facut sistemul de securitate talmes balmes asa ca trebuie sa ranforseze sistemul de securitate.