| BadBoyCristy a întrebat:

De ce is obsedati toti de tampenia aia de metin2?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Le place daca nu au altceva sa se joace se multumesc cu ce au acolo.

| Liviu a răspuns:

Asta ma tot intreb si eu de 3 ani de cand am dat de el...
Lumea care nu a inteles un joc de strategie
Nu am ce asteptari sa cer la nimeni
Voi cei care criticati
macar ati jucat vreo data un joc?
aveti macar notiuni elementale?
Pentru un joc ca asta?
De acord e PROST jocu si jucatori
Dar cei care nu joaca sunt mai destepti?
Ca habar au de niste notiuni care le stie si un pusti de 12 ani?
Conteaza sa stii sa joci
Sa combini bonusuri
Sa inveti cum si in ce ordine sa dai skilurile si cum
Am la actual peste 10 jocuri de strategie jucate' pe care pot spune cu mana pe inima
Ca le-am inteleshappy
Metin 2 si diablo 2
sunt istorie deja stiu cam absolut totul despre elehappy

| Maariiaa a răspuns:

Bună,
Nu știu nici eu de ce toată lumea este așa de preocupată de acest joc, eu nu am jucat niciodată și nici nu mă interesează să încerc.
Bănuiesc că este un joc interesant dar eu nu mă voi juca.
Este chiar o tâmpenie cum spui și tu, dar fiecare este cu gusturile și părerile lui.

Numai bine!

| Anita20Peace a răspuns:

Sa stii ca si m-am gandit la chestia asta...hai sa facem o revolutie anti-metinrolling on the floorlaughing

| TimisoaraKBOOOM a răspuns:

Ca n`au ce face. Metin2 e unul dintre dcele mai hackuite jocuri laughing in plus cine s`ar juca mizeria aceea de joc? straight face

| andrada a răspuns:

Buna!
Poi pentru ca trebuie sa te lupti si sa omori animale, sau asa ceva si la unii baieti ( 7-12 ani ) le place. Este o prostie dar nah... fiecare cu gusturile lui.

| RemaxiS a răspuns:

Iti zic eu dc is copii/oameni inchis in sine care nu au sau o avut o iubita/prietena si pana nu-s gasesc una tot ca gay pe jocuri din astea se joaca