| anonim_4396 a întrebat:

De ce lucru din viata ta esti cel mai mandru?

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Ca am fost puternica atunci cand altii in situatia mea ar fi cedat

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De raspunsurile mele de pe TPU )))))))))

| Elena9328 a răspuns:

Că m-am realizat din p.c.d.v profesional.

| Ensiferum a răspuns:

De faptul ca am facut sex cu doua bunaciuni in acelasi timp.Da-o in... de casa, masina, familie

| NikFlorian a răspuns:

Cel mai madru sunt de faptul ca sunt elev si ma duc la scoala, sunt respectat si totul merge bine, dar mandria mea nu ii ca o mandrie mai mult fericire si pace interioara.

| anonim_4396 explică (pentru NikFlorian):

Bravo:*

| NikFlorian a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc,esti simpatica de unde esti tu?

| Pharpas a răspuns:

Nu am un lucru de care sa fiu mandra...nu am realizari...nam o familie happy, dar am niste prieteni minunati, pot sa zic ca am ceva acolo