| Scarabeul a întrebat:

De ce lumea il uraste pe Justin Bieber?

7 răspunsuri:
| Mann02 a răspuns:

Pentru ca este considerat un parvenit happy

| Vans a răspuns:

Doar pentru că eu cred că e cretinopat nu înseamnă că-l urăsc.

| Carmen100 a răspuns:

Poate pentru ca lumea il vede...nu stiu...frumos si talentat si are atatea piese care unora nu le plac. Unii zic ca e gay altii il fac in toate felurile. Mie imi plac unele piese dar nu ma omor dupa elwinking

| Carmen100 a răspuns:

Si mai e si simtu asta de turma gen "Tie iti place Justin Biberon? Ce fraier estilaughing" Si apoi saracu copil nu mai asculta Justin Biberon ca sa nu mai fie "fraier"

| XmimiX a răspuns:

Pentru ca se considerat cum sa zic eu...pe invers

| Aqustic a răspuns:

Nu toti il urasc, sunt multio obsedati de el.Dar mie nu imi place DELOC.

| BruthalHeart a răspuns:

Sunt niste nascoceli unora nu le-au placut piesele lui deci astfel au starnit multe minciun si de acolo sa pornit la o "lume" anti Justin