| Suzette a întrebat:

De ce lumea isi expune, cu lux de amanunte, problemele personale p-aici?laughingSunteti chiar atat de singuri, si nu aveti prieteni-in viata reala- care v-ar putea da sfaturi?sad

2 răspunsuri:
| broOonetsSsyka1 a răspuns:

Nu e vb d prieteni in realitate... Da e o chestie ca aici nu te cunoaste nimeni si poti vb ce vrei ca sti ca nu poate sa rada de tine si sa te arate cu degetul pe strada ion schimb daca vb cu un prieten in viata reala acela se poate scapa la cineva si risti sa rada de tine multa lumeawinking

| Suzette explică:

Atunci ala nu e prieten.