| CurcubeuAlbNegru a întrebat:

De ce m-am oprit din crestere? De aproape 3 ani nu m-am mai inaltat deloc ( in prezent am 16 ani ). Acum 3 ani mi-a venit ciclul menstrual si am auzit ca dupa ce le vine menstruatia fetele nu mai cresc asa de mult, este adevarat? Parintii mei sunt de inaltime medie si fratele meu este inalt, eu de ce sunt scunda? crying Pana sa imi vina menstruatia eram o fata inalta.

1 răspuns:
| Axys a răspuns:

Nu trebuie sa te ingrijorezi asta ti organismul tau cu siguranta o sa cresti happy nu trebuie s ate ingrijorezi happy si sincer nu ar enici o treaba ciclu menstrual cu cresterea tu cresti dar nu-ti dia tu seama poate mai greu nu fi trista totul o sa revina la normal