| eLLuTzZaLAVpHoEnIx a întrebat:

De ce ma ustura(pasarica) dupa actul sexual? Asta s-a intamplat doar o singura data, adica ultima oarahappy Dau fundA si vot chiar big grin astept raspunsuri urgent pls! Multumesc

Răspuns Câştigător
| Piticutsss a răspuns:

Poi depinde si de grosimea instrumentului muzical :d. Poate a fost prea gros, si na...oh go on te'a usturat dupa :d. O sa iti treaca :* va o baie cu apa race daca se mai intalmpla asa happy o sa iti calmeze usturimea :*

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate a durat mult si nu te-ai umezit.

| Bogdan_6967 a răspuns:

Probabil ai facut-o pentru prima oara cu un tip cu penisul mare in centimetrii si in diametru.

| ioanapantea a răspuns:

Te ustura pasarea raised eyebrows?

| eLLuTzZaLAVpHoEnIx explică:

Daca nu stii sa ajuti te rog nu mai posta!