| alexalx1234 a întrebat:

De ce majoritatea fetelor sunt de bani gata?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti generaliza asta, ca si baietii sunt in aceeasi masura "de bani gata", doar ca nu-i numeri tu.
Totul depinde de cat de "bogati" sunt parintii fiecaruia!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Adica tu vrei sa ne spui ca majoritatea fetelor sunt din parinti cu multi bani? Practic tu prin intrebarea asta ai rezolvat saracia in lume?

| alexalx1234 explică (pentru suntserios):

Cel puțin așa este în Constanța. Se cred regine că au ultimul model de iPhone și nu știu ce bijuterii sau haine de firmă

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fiindcă așa le vezi tu.

| Donsavas a răspuns:

Femeile cauta stabilitate financiara fiindcă asta le aduce incredere, siguranta.

| alina2k18 a răspuns:

Care majoritatea? laughing
De bani gata inseamna ca familiile fetelor respective au multeeee milioane de euro nu ca muncesc pe afara parintii pentru 1200-1500eur laughing

| siriusblack98 a răspuns:

Pai majoritatea nu-s de bani gata, nu stiu ce ai intalnit tu. Daca faci o comparatie foarte simpla cu cifre oficiale pe care le poti gasi si pe internet, in Romania sunt mai multi oameni saraci sau de nivel mediu decat oameni bogati.

| peperonies a răspuns:

Numai oamenii bogati fac fete.

Răspuns utilizator avertizat
| ParkjiminBTS a răspuns:

Ptc pe fete le intereseaza doar banii