| evelina_8943 a întrebat:

De ce mereu cand vreau sa raspund la o intrebare imi apare o fereastra rosie in care spune ca incalc legeu nu stiu cui de nu stiu cand atunci cand dau sa o postez? o sa va scriu un exemplu de mesaj la care am vrut sa rasp si nu a mers la coment ca iar nu ma lasa sa postez intrebarea.

Răspuns Câştigător
| Sirena4Winx a răspuns:

Deoarece TPU nu incurajeaza pirateria...
Deci practic si teoretic site-urile astea nu sunt legale... De fapt toate site-urile de download-uri (libere) sunt ilegale.

Trista (si pentru noi fericita) soarta a internetului de azi...

| evelina_8943 explică (pentru Sirena4Winx):

Multumesc happy da daca siteurile alea is ilegale incalci legea folosindule?

| Sirena4Winx a răspuns (pentru evelina_8943):

Eh... Asta-i alta treaba
Din moment ce 99.9% din populatie descarca chetii de pe genul asta de site-uri... Nu cred ca se mai pot considera mare ilegalitate laughing

6 răspunsuri:
| evelina_8943 explică:

Exemplul:
(25 August 2009 ) ady_2763 intreaba:
De unde pot downloada sezonul 3 Dexter?

(25 August 2009 ) ady_2763 intreaba:
De unde pot downloada sezonul 3 Dexter?

rasp meu: nu stiu sig dar incerca pe pirate bai

| evelina_8943 explică:

rolling on the floorMda... asta-i Romanialaughing

| Sirena4Winx a răspuns (pentru evelina_8943):

Nu e vorba doar de Romania... asa-i in toate tarile.
Adica, serios, cine ar fi atat de prost incat sa dea nu stiu cati dolari pe iTune-uri cand poti sa le descarci gratuit? (bine, aici mai intra si riscul virusilor dar asta-i partea a 2-a.)

| evelina_8943 explică (pentru Sirena4Winx):

Atunci, asta-i Terra rolling on the floor