| marianalex55 a întrebat:

De ce mi-e dor de iubita mea?

9 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fiindcă nu e a ta. Dor înseamnă că o vrei să faci amor cu ea. Dacă nu e ea lângă tine, dorul se stinge cu alta și cu apă rece. Apă minerală de Buziaș, un pahar seara. În loc de.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Ca te plictisesti si probabil sunteti la inceput iar fluturii iti zboara prin stomac... nu fluturii indragostelii ci mai degraba hormonii.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai nu e normal sa iti fie?

| CosminCD a răspuns:

Cred ca doar tu stii sa dai un astfel de raspuns. Nimeni nu stie ce se afla in inima ta...

| ywar a răspuns:

Ne intrebi pe noi ce e in mintea ta? Nu cumva e cu altul?

| Andrada0025 a răspuns:

Pentru ca o iubesti.

| Ionut_Pavel_1993 a răspuns:

Pentru ca pui prea mult accent pe viitor si te gandesti la cum ar fi fost daca, ce bine era daca, cum ar fi sa, ti-e dor de iubita ta scrie o carte cu tot ce ai sa-i spui, tu fiind in Anglia si ea in belarus in 150 i.h tot ce aveati pentru a pastrara legatura erau porumbeii, apoi posta sau ma rog. valetii, i dont know exact, cred ca ai prins ideea, expune tot ce simti pentru ea intr-o carte formata in mare parte din scrisorile tale catre ea si bineinteles raspunsul ei la scrisorile tale, te poti inspira categoric de prin alte carti sau simple comentarii pe olx. succes si sper sa faci asta.

| Andreeush a răspuns:

Fiindcă o iubești și vrei să fii lângă ea.

| RegeleTauIonut a răspuns:

Ti e dor pentru ca emiti hormonii tristeti ca gandesti la ea mult nu mai gandi asa zice freud