| clopotica28 a întrebat:

De ce mi se blocheaza telefonul de fiecare data cand are cardul sd in el?

Răspuns Câştigător
| iDedeee a răspuns:

Am păţit şi eu aşa. Ai viruşi pe card. Bagă cardul în laptop/pc şi reformatează-l. Dai click dreapta şi acolo apare undeva ''Reformatează'', o să se şteargă tot din el şi nu o să mai ai probleme. Dacă vrei să păstrezi ceva din el întâi copiază într-un folder separat. Fundă?

2 răspunsuri:
| sorinikfrumy a răspuns:

Poti incerca sa mai stergi din chestiile de pe card...

| iDedeee a răspuns:

Am păţit şi eu aşa. Ai viruşi pe card. Bagă-l în laptop/pc şi reformatează-l. Dacă mai ai nevoie de ceva de pe el întâi copiază într-un folder. Nu o să mai ai probleme cu el după ce îl reformatezi. Sau mai e o posibilitate să fie mult prea multe pe card şi mai trebuie să ştergi din ele. Fundă?