| TeoIonela a întrebat:

De ce naiba cereti toti funde, oameni buni? Se transforma in bani?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vor popularitate.

| elenis85 a răspuns:

Exact asta am vrut sa intreb si eu acum, deja ma dispera funda asta laughing))))))

| Pisiiii a răspuns:

Pfff laughing bine ar fi fost!

| CopilașTembel a răspuns:

Lol,asa fac aproape toti de pe TPU care sunt disperati dupa funde(imi dai funda plz?, funda? si din astea)ma dispera oameni care fac asa.

| tinaHd a răspuns:

Nulaughing da ii fain sa ai multe fundewinking:*

| Amelya02 a răspuns:

Da chiar cu ce ajuta fundele? ce se intampla?big grin

| TeoIonela explică:

@Spetsnaz Asa e, dar popularitatea pe un site de comunicare nu prea ajuta la nimic.Asa cum e si pe fb: sunt cei mai buni prieteni si in viata de zi cu zi nici nu se saluta pe strada.oh go on

| IonCuVaca a răspuns:

Nu...probabil au nevoie aia de promovare...de a fi în centrul atenţiei.

| DianaDiia a răspuns:

Buna intrebarea!
Am vazut multi, care la fiecare raspuns : ' fundita? ', si mnaa, nici eu nu inteleg pentru ce.

| ametitul a răspuns:

Si eu ma intrebam acelasi lucru big grin

| LuminitaRoz a răspuns:

Buna asta! "Da-mi funditaaa " bla bla bla! laughing