| anonim_4396 a întrebat:

De ce nici o fata nu ma place? Pe facebook prea putine ma baga in seama (nu prea primesc cereri de prietenie de la fete), am 20 de ani. urat mi-au zis multi prieteni ca nu sunt.La alti baietii au cate 200-300 de likeuri la poze eu am doar 20-30 adunate intr-o saptamana.As vrea si eu o fata in viata mea...sunt foarte deprimat!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fetele nu sunt disperate ca baietii sa dea add pe fb la 200 de necunoscuti si sa linga in dos pe cine poate.

| Adina981 a răspuns:

Hei. Imi primul rand, fetelor le place sa fie bagate in seama nu sa bage ele in seama, la fel si cu cererile de prietenie. Eu una nu dau niciodata sau aproape niciodata cereri... asa ca incearca sa intri tu in vorba cu ele, dar daca scrii cu "w", "k", "y" etc. mai bine lasa-te. Eu una detest asta! So cu likeurile - sincer nu prea conteaza. Bafta si nu te ingrijora, pana la urma va aparea cineva si in viata ta :*

| GYGYLATINO a răspuns:

incearca tu sa le dai la fete cereri de prietenie daca ai prieteni intra in lista prietenilor pe facebook si cauta fete daca cunosti pe cineva da le cerere de prietenie si asa vei afla singur daca iti da accept sau nu

| ArthosClaudiu a răspuns:

Pai scriu normal, nu sunt timid sau nimic de genu, nu stiu..scriu normal!