| AdrianaB1 a întrebat:

De ce nu am incredere in baieti, mereu am impresia ca tot ce vorbesc cu ei o să știe toată lumea.
Sunt foarte dezamăgită, poate din acest motiv.
Voi ce părere aveti?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E normal, nu prea barfesc dar e bine de stiut ca de povestit sta la taclale cu cineva de baza in care se incred. Femeile zic tot dar barbatii sant mai secretosi aia e chestia

| RAY a răspuns:

Asa barfitori au ajuns baieti, se alege praful de masculinitate, personal consider barfitori masculini niste frustrati, complexati, multi sunt masculi beta =stii genul de masculi cu care va compromiteti dupa ce curvariti in tinerete, dar eu nu barfesc deci imi poti da nr tau isi spun horscopul vieti daca te casatoresti cu mine

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde ce baieti alegi, ca nu toti sunt jigodii sau smecheri.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Cine prefera marlanii: de marlani are parte, dar se plange neancetat ca toti sunt pe acelasi calapod facuti. Brava Joitica; de parca pe toti i-ai fi probat.winking laughing tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Așa,întreabă niște necunoscuți de ce nu ai tu încredere în băieți.Bine gândit.
Și mai spun unii că nu evoluăm.Păi în ritmul ăsta vor fi numai genii.

| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Adica ai de gand sa spui ca barbatii barfesc? Nici pomeneala! Nu toti barbatii sunt asa. Daca ai ajuns deja la concluzia ca toti barbatii sunt la fel inseamna ca pana la 50 de ani nu o sa mai ai ce face laughing Exista barbati care stiu sa pretuiasca intimitatea, care stiu cand sa taca si cand sa vorbeasca. Este posibil ca tu sa fi dat peste niste baietei care inca nu au invatat ce inseamna confidentialitate.

| KorePandorica a răspuns:

Adevărul e că e mai greu să te încrezi în oameni, în cazul tău băieți, dacă ai avut mai multe dezamăgiri și aproape toată lumea ți-a demonstrat că ai motive să nu ai încredere. Deși multe fete, dar și băieți ar zice că toate persoanele de sex opus lor sunt la fel, eu nu cred că toți sunt chiar așa. Nu ai întâlnit persoane cu intenții bune, dar nu te descuraja... nu toți sunt așa de deschiși cu prietenii lor încât să afle tot universul ce se întâmplă între voi. Poate ai cunoscut mai multe persoane și de acum poți să îi deosebești pe cei care fac lucruri de genul și cei care sunt oameni calumea. E important să ai incredere în prieteni sau iubiți, deci până nu ai o siguranță că nu o să acționeze cum au făcut-o și cei pe care i-ai cunoscut înainte, fii mai rezervată.

| IvonneBk a răspuns:

Fii mai retinuta cand vorbesti cu baieti pe care abia ii cunosti.