| aleyomysyo a întrebat:

De ce nu imi cresc sanii?

7 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

Mama asta natură...

| Vl4dootz a răspuns:

Pentru ca nu lasi natura sa-si urmeze cursul. mai asteapta si tu.

| SimoNARaluCA a răspuns:

Pai...Asa e organismul tau, nu esti foarte dezvoltata. Poate vor creste. Difera de la om la om laughing Eu pana la 16 ani am fost plata deci nu e un capat de tara happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cauza lipsei de detalii.

| Malinutza99 a răspuns:

Pai... nu toti ne dezvoltam la fel. Eu, de exemplu, am 14 ani si am sanii destui de mari, dar sunt si fete in clasa mea care nu au deloc.

| LoveMeForMe a răspuns:

Daca inca nu ti-a venit menstruatia, fetele care nu au asa ceva au de asteptat, dar cele care au menstruatie, au deja sanii mai voluptosi. Asteapta sa iti vina menstruatia,

| Anastasia002 a răspuns:

Daca poti specifica varsta te-as ajuta cu placere.