| Ionut321123 a întrebat:

De ce nu imi mai merge browserul (navigatorul) de pe telefonul nokia 2700 classic? Can ii dau sa intre nu mai intra. De ce?

3 răspunsuri:
| Kaliiii a răspuns:

Nici mie nu imi mergea dar am descoperit ca aveam data si ora incorecte adica nu erau setate corect laughing din asta nu imi mergea... daca nu iti merge poti sa iti faci configurarea telefonului. Bafta!

| Istrate_7239 a răspuns:

Si eu am problema asta la el de vreo 2 lunisad

| florinastefan92 a răspuns:

Daca gasesti rezolvarea, anunt'o.am exact aceeasi problema de 2 zile.straight face