| DdoarEuuu a întrebat:

De ce nu imi mai merge Twitteru?
-Prima data am vrut sa imi sterg contul, si l-am sters. iar dupa 2 ore am intrat din nou si m-am locat la loc. tot a mers bine ..am intrat pe el o 1, dupa de 2 ori dupa imi spune sa imi activez contul. si dau pe casuta aia unde sa imi activez si imi cere numarul de tel. si ce sa fac. am dat prima data am scris numarul de telefon.da nu am primit nici un mail inapoi...
Ok. bine asta cu numarul de tel nu merge...
dupa imi spune:
Sign in to Twitter:
Ok. scriu numele de cont
si imi cere parola...da nu merge si nu inteleg de ce?
Dupa imi spune sa scriu un cod il scriu da tot nu merge!
Nu inteleg de ce nu merge... daca ma puteti ajuta!sad
Va rog sa imi spuneti daca nu ati inteles ceva din tot ce am spus!happy...

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Numarul de telefon trebuia sa contina si prefixul Romaniei. 004 si numarul tau. Primesti mesaj pe tel de la twitter cu un cod. Acel cod te ajuta la autentificare. Daca nu iti merge, atunci faci alt cont. Si ai grija pe viitor cu ''uite contul nu e contul''. Acel cod este valabil 24 ore.