| Axys a întrebat:

De ce nu imi merge cand pun pe facebook un vide facut de mine nu merge imi spune There was a problem uploading your video file. Please try again. a tto incercat sa pun din nou si tot asa imi da ce pot s afac ma puteti ajuta as vrea sa imi miarga s apot pune videoclipurii pe facebook sad dau fundita care imi spunexact ce s afac sa imi mearga

4 răspunsuri:
| devilmilan a răspuns:

Ai verificat ce format are? ai incercat sa il bagi pe youtube? sunt sigur ca nici acolo nu merge :-s

| Axys explică (pentru devilmilan):

E pe winap formatul sad

| devilmilan a răspuns (pentru Axys):

Nu il poti schimba sa il faci in format 3gp? sau mp 4?

| Axys explică (pentru devilmilan):

Problema mea e in felul urmator l citest sidiurile facute inscriptionate eu am Dvd rom! -citeste dvd si cd normal-dar sa inscriptionez siduri nu vrea normal ar trebui daca el ii citeste sidiurile facute trebuie si sa le faca nu?
si alta e ca atunci cand bag un sidiu normal gol ori ca e dvd gol ori ca e cd gol sad ni citeste inainte ii arata instant acum cand am incercat sa intru in my computer sad ii spunea ca anm cd in el si totusi i-am pus cd de proba
ai idee ce e?sad