| Cristysor a întrebat:

De ce nu imi merge facebook-ul cine mi-l rezolva are funda! Detalii care imi apar :

Contul tău este blocat temporar.
Your account has been temporarily locked because we have detected malicious software on your computer. Malware is malicious software that tries to access your personal information, slows your connection, and could cause other problems when you use Facebook. Your computer can become infected with malware when you click or share spammy links.
To get help removing the malware, click Continue. Once the malware is removed, you can log in to your account.

Va rog ajutati-ma astept raspuns! big grin

Răspuns Câştigător
| TheFuture a răspuns:

Ia'ti anti malware de pe net, activeaza'l si dupa nu cred ca o sa mai ai probleme

4 răspunsuri:
| Medema a răspuns:

Pai apasa Continue, daca nu merge asteapta pana rezolva Facebook problema! Sau. daca nu merge nici asa dai SCAN la pc, poate iti elimina virusul!

| Cristysor explică (pentru Medema):

Continue am dat si nu s-a intamplat absolut nimic acuma am dat scan si sper sa mearga!

| Medema a răspuns (pentru Cristysor):

Ai facut ceva?

| SarosBogdan a răspuns:

Contul dvs. a fost blocat temporar, pentru că am detectat software rău intenționat pe computer. Malware este un software malitios care încearcă să acceseze informațiile dvs. personale, incetineste conexiunea, și ar putea cauza alte probleme atunci când utilizați Facebook. Computerul poate fi infectat cu malware atunci când faceți clic sau partaja link-uri spam.

Pentru a obține ajutor eliminarea malware-ului, faceți clic pe Continuare. Odată ce malware este eliminat, puteți să vă conectați la accoun dvs.

Dezactiveaza antivirusul sau brawserul. Ori daca nu intra de pe W-Explorer.