| DelphhiN a întrebat:

De ce nu imi merge mess-ul? dimineata a reusit sa intru fara probleme dupa care am incercat sa descarc niste sunete pentru messenger si u mai mergea... le-am dezinstalat si am reinstalat iarasi messul dar tot la fel imi face

5 răspunsuri:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Verifica-ti conexiunea la internet dupa care incearca sa instalezi messernger 8 dupa care 11 sau alte versiuni sa vezi daca functioneaza.

Succes!

| DelphhiN explică (pentru Lumine):

Pfff... da daca-i dau una dupa kp nu mrge?

| Lumine a răspuns (pentru DelphhiN):

E posibil sa fi picat serverele lor, dar sunt sigur ca vor remedia problema cat de curand.

Succes!

| ButterflyGy a răspuns:

Nici la mine nu mege

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut
Nici mie nu imi merge...Nu se conecteaza desi cu o ora inainte mergea laughing