| SsAa a întrebat:

De ce nu imi pot face cont de facebook ...adica imi scriu numele, ID de mess, parola si tot ce trebuie si cand dau inregistreaza-ma imi spune :,, Ne pare rău dar nu vă puteţi înregistra pe Facebook.,, Cine ma poate ajuta, ce nu e bine? Fundabig grin

2 răspunsuri:
| Liily a răspuns:

Probabil ca numele cu care vrei tu sa apari a fost luat deja.mai incearca si cu alte numebig grin

| MawaZuom a răspuns:

1)schimba numele

2)poate mai e facut un cont de facebook pe id ala

3)ai scris la sfarsit de id @yahoo.com?

4)Ai bifat casuta cu sunt de acord cu termenii si conditiile?