| Lora a întrebat:

De ce nu ma mai lasa sa postez raspunsuri? Am fost cuminte in banca mea si totusi nu mai pot da raspunsuri.De ce nu e corect acest site?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Aceeasi problema am avut si eu ieri aproape toata ziua (o au si altii, unii dintre noi). Solutia: daca ai Internet Explorer, trebuie sa ti-l inlocuesti cu un alt browser - Mozilla Firefox, Google Chrome sau Opera. Explorer-ul nu mai face fata TPU-ului, incarca totul foarte greu sau chiar deloc. Eu mi-am instalat ieri seara Google Chrome, si acum totul zboara. :)) Nu mai am nici un fel de problema.
Uite intrebarea pe care am pus-o ieri pe TPU in legatura cu acest lucru: http://www.tpu.ro/......cu-multe/. Citeste comentariile. Te vor ajuta sa-ti dai seama, daca ai aceeasi problema ca si mine, si vei putea s-o rezolvi. Succes!

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@SeiBella, ma bucur mult, ca am reusit sa te ajut. Mersi pentru apreciere! Numai bine!

Apache
| Apache a răspuns:

IE si TPU nu se inteleg prea bine! treci pe google chrome

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Folosesti Internet Explorer? Intreb asta deoarece si eu am patit acelasi lucru folosind IE, nu-mi permitea postarea raspunsurilor, dandu-mi Error in page. De asemenea ieri se plangea NOname ca nu putea raspunde la intrebari si tot cu IE. Am trecut pe Mozilla Firefox si nu mai am probleme. Succes si numai bine!

| aliyna a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu dar si alti useri, nu e vina ta, de vina ar fi Internet Explorer, indicat ar fi sa descarci alt browser - Mozilla Firefox, Google Chrome sau Opera.