| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu ma pot loga in Lady Popular? am o domnisoara de nivelul 7 si nu mai pot intra la ea?!?

4 răspunsuri:
| 09Viviana a răspuns:

Nu stiu dc incearca sa schimbi parola am si eu o domnisoara de nivelul 5 sh abia ast sa trec nivelul deci succes in continuare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai si eu am o domisoara dar cred ia vezi trebuie sa faca cutile alea verzi daca scrii parola sau numele gresit se face una rosie nu conteaza la care...cred

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai si eu am o domisoara dar cred ia vezi tre sa faca cutile alea verzi daca scrii parola sau numele gresit se face una rosie nu conteaza la care...cred

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu poti sa intri pentru ca probabil parola sau numele de utilizatoare il tastezi gresit de fiecare data cand incerci sa te loghezi...