| Darkmoonight a întrebat:

De ce nu ma recunoaste metin2 goliat ca roman?

Răspuns Câştigător
| BaiatuFitzosu a răspuns:

Pt ca acel sv de mt este interzis conturilor piratate si chiar daca nu nu sti ca e! si ala care tia trimis mess mai jos nu stie de ce sv orbesti u!

7 răspunsuri:
| ArexuDeea a răspuns:

Pentru ca te-ai logat pe site-ul din alta tara site-ul din romamania este www.metin2.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar nam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici pe mine nu ma vrut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici pe mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce tot vorbiti ba ca e o prostie eu ma loghez de pe retea de net din Sibiu si nu imi merge ca imi zic prosti ca nu sunt din Romania da na se vede ca suntem in Romaniawinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici pe mine nu ma recunoaste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar n-am, ce vri sa fac