| Anonymous1247 a întrebat:

De ce nu mai calatoriti cu trenul?

Răspuns Câştigător
| Oti a răspuns:

Eu prefer sa calatoresc cu trenul cu gascaday dreaming.Ce frumos ar fi imagineaza-ti.E 4 dimineata si sunteti cativa prieteni si mergeti cu trenul la maree! E diferit de masina, de autobuze de oricealtceva.Paraca e alt spirit, alt aer...

5 răspunsuri:
| Bubuu a răspuns:

Ca are tata masina laughing.

| Diiiia a răspuns:

Eu nu am ocazia si nu imi place sa merg.

| OrangeJuice a răspuns:

Eu vreau sa merg cu trenul! Nu am fost niciodata si nici nu o sa am ocazia prea curand.M-i se pare foarte tare sa merhi cu trenul.Nu stiu de ce.

| xxxxxxxxdfsfsdfsdf a răspuns:

Eu ultima dată si prima oară când am calatorit cu el a fost acum saptamana. Sunt putini oameni in gară. daca vor fi tot asa 4, 6 oamenii s-ar putea sa dea faliment...

| Silly a răspuns:

Ptk am masina si e greu sa te plimbi de la gara pana unde ai u treaba in respectivul oras...